Slimfitting

Slimfitting to prawidłowe dopasowywanie bielizny korygującej do różnych kobiecych sylwetek. Każda kobieta ma inną figurę, dlatego tak ważne jest, aby bielizna modelująca była dobrze dobrana, żeby skupiała się na tych trudnych strefach i jednocześnie naprawdę podkreślała zalety kobiecej sylwetki. Oferta bielizny wyszczuplającej jest bardzo szeroka co sprawia, że przy jej doborze czeka na klientki wiele pułapek. Należy zwrócić uwagę na jej zróżnicowane strefy wyszczuplania, równie ważny jak dobór fasonu jest prawidłowy rozmiar. Dodatkowo warto sprawdzić rodzaj materiału, przepuszczalność powietrza i jakość silikonu, użytego przy produkcji bielizny. Idealnie dobrana bielizna wyszczuplająca wysmukla, pozostaje niewidoczna pod ubraniami, podkreśla kobiecą sylwetkę i dodaje pewności siebie.

 

WIZYTA i KONSULTACJE

Aby dowiedzieć się więcej i przekonać jak w praktyce działa Slimfitting zapraszamy na darmowe dopasowywanie bielizny w naszym salonie przeprowadzone przez certyfikowane, profesjonalnie przeszkolone slimfitterki. Posiadają one ogromną wiedzę, którą chętnie podzielą się z Wami w przymierzalni.

 

Najlepiej jest zorganizować sobie ok. 1 godzinę, żeby to mógł być czas tylko dla Was. Jeśli chcecie kupić bieliznę pod konkretną kreację na specjalną okazję, warto ją przynieść ze sobą aby zbaczyć efekt końcowy.

 

  • Wizytę rozpoczynamy od wymierzenia i ustalenia typu sylwetki.
  • Rozmawiamy o oczekiwaniach klientki, najczęściej noszonym typie ubrań i innych ważnych dla niej aspektach.
  • Prezentujemy bieliznę, która pasuje do ustalonego typu sylwetki i spełnia oczekiwania.

O doborze rozmiaru bielizny decyduje slimfitterka, która najlepiej zna właściwości i parametry  elastyczności różnych modeli.

  • Pokazujemy jak prawidłowo założyć bieliznę wyszczuplająca oraz na jakie szczegóły zwrócić uwagę, aby lepiej się układała.
  • Klientka ma możliwość przymierzyć różne fasony, aby wybrać ten, w którym czuje się pewnie i swobodnie. Ustalamy, które z nich najlepiej spełniają oczekiwania i maskują niedoskonałości figury.
  • Klientki od razu zauważają wysmuklenie i wyszczuplenie figury, ubrania lepiej się układają, a one czują się lepiej w swoim ciele. Często dodatkowym powodem do radości jest mniejszy rozmiar bielizny wyszczuplającej niż ten który nosimy na co dzień.

Każda z Was w naszym salonie poczuje się wyjątkowo. Odważ się na bieliźnianą rewolucję i nowe odkrycia, a my damy Ci gwarancję zadowolenia.

Copyright by julimex.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.