Brafitting

Brafitting to sztuka dopasowania odpowiedniego biustonosza do wielkości i kształtu piersi, aby podkreślić urodę każdej kobiety. Jest to ukłon w stronę kobiecości, prawdziwa radość z noszenia bielizny, odkrywanie na nowo swojej figury.

Kobiety nie są świadome faktycznego rozmiaru swojego biustu. Bez mierzenia od lat wybierają ten sam rozmiar, najczęściej za luźny pod biustem i za małą miseczkę. Ramiączka albo wiszą swobodnie na ramionach, albo wrzynają się boleśnie w ramiona powodując obciążenie kręgosłupa. Biust nie mieści się w miseczce, co powoduje deformację, a luźny obwód nie daje podtrzymania, powodując osuwanie się biustu w dół i pogorszenie jego jędrności. Prawidłowo dopasowana bielizna to dbałość o „zdrowie biustu”, właściwie podtrzymanie ciężaru wspomaga regenerację włókien tkanki łącznej, odpowiedzialnych za zawieszenie piersi.  Można ten efekt poprawić przez perfekcyjne dopasowanie odpowiedniego modelu i rozmiaru biustonosza.

Dbamy o pielęgnację i zdrowotną stronę biustu, jego kondycję, regenerację, jeśli jest zniszczony. Biust jest sentencją kobiecości, to jak go traktujemy, jak dbamy, ubieramy – wpływa na to jak się czujemy i kim jesteśmy.

 

WIZYTA i KONSULTACJE

Aby dowiedzieć się więcej i przekonać jak w praktyce działa Brafitting zapraszamy na darmowe dopasowywanie bielizny w naszym salonie przeprowadzone przez certyfikowane, profesjonalnie przeszkolone brafitterki. Posiadają one ogromną wiedzę, którą chętnie podzielą się z Wami w przymierzalni.

 

Najlepiej jest zorganizować sobie ok. 1 godzinę, żeby to mógł być czas tylko dla Was.

 

  • Wizytę rozpoczynamy od wymierzenia i ustalenia rozmiaru według brytyjskiej tabeli rozmiarów.
  • Prezentujemy bardzo szeroką gamę bielizny dostępną w ustalonym nowym rozmiarze.
  • Pokazujemy jak prawidłowo założyć biustonosz, oraz jak modelować biust.
  • Klientka ma możliwość przymierzyć różne konstrukcje i fasony w wielu kolorach, aby wybrać ten, w którym czuje się wyjątkowo. Ustalamy, które konstrukcje najlepiej modelują biust i spełniają wszystkie wymagania profesjonalnego brafittingu.
  • W przymierzalni uczymy też jak prawidłowo powinien leżeć biustonosz, dzielimy się całą naszą wiedzą o perfekcyjnym dopasowaniu.
  • Klientki od razu zauważają ogromną różnicę między wyglądem biustu przed i po brafittingu.

Każda z Was w naszym salonie poczuje się wyjątkowo. Odważ się na bieliźnianą rewolucję i nowe odkrycia, a my damy Ci gwarancję zadowolenia.

Copyright by julimex.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.